fbpx

Klec zvaná diagnóza

Webinář Celostní komunikace – délka webináře je 1hod 30 minut.

Poslechněte si audio nahrávku zde.
Video sledujte zde.

Webinář Klec zvaná diagnosa je určen nejen rodičům, kteří se právě nyní setkávají ve svém nitru s myšlenkami a pocity, které se vztahují k přijetí diagnosy dítěte, nebo její proběhnutí v následujících měsících. Je určen také terapeutům, kteří s rodiči dětí pracují.

Ve webináři poukazujeme na sílu procesu vyrovnávání se:

  • vliv strachu a obav na proces rozvíjení dítěte
  • vliv stresových hormonů na proces učení
  • odraz diagnosy v sebehodnotě rodiče
  • důležitost pocitů bezpečí na straně rodiče

Ukazujeme důležitost pozitivních sdílení. Poukázání na celistvost dítěte ne uzvaření dítěte do klece potíží a problémů s opomenutím síly jeho duše.

Na webináři také uslyšíte o podpůrném klubu pro rodiče dětí s poruchami Spolu srdcem, který již nyní podporuje na cestě k přijetí jedinečnosti dítěte téměř osm desítek rodičů.

Nárůst poruch v naší populaci můžeme vykládat různě, nelze však naši pozornost zaměřit pouze na porušené dítě, jedince, který svou vnitřní silou je často zdrojem léčení uvnitř samotné rodiny. Naopak je důležité si uvědomit potřebnost celospolečenské proměny a vztahu našeho životního stylu, který se nárůstu poruch ve společnosti přímo podílí.

Martina

Jsem klinická logopedka a zastánkyně celostního přístupu v léčbě poruch komunikace. Maminka tří dětí a nadšená propagátorka online logopedie. Se svoji rodinou zažívám již několik let život v zahraničí. Z mých tří dětí se plynule staly mluvčí dvou jazyků a já s nadšením sleduji jejich vývoj. Jsem zakladatelkou úspěšného e-shopu Logopedie s úsměvem, kde nabízím autorské logopedické obrázkové materiály a pracovní sešity pro snadnější úpravu výslovnosti. Vydávám ve spolupráci s nakladatelství Euromedia pracovní sešity Učíme se hlásku C, L, R a další. Natáčím pro vás výuková vide o logopedii na facebooku Logopedie s úsměvem a podporuji vás rodiče dětí s poruchami komunikace na facebooku Celostní komunikace. Více informací se dozvíte zde. >>
Komentáře