fbpx

Každý den se budeš cítít lépe.

UVOLNI SVÉ TĚLO 

DO BEZPEČÍ

skrze 10 tělových technik pro uvolnění stresu a nalezení vnitřního klidu.

Výzva probíhala ve dnech 14. až 23. února a prošlo jí už přes 160 žen, které pocítily úlevu ve svém těle.

Přidej se k nim. Získej přístup k záznamu této výzvy.

Co ti předám?

10 SOMATICKÝCH /tělesných/ TECHNIK - VIDEÍ

V této výzvě dostaneš somatické /tělesné/ cvičení,  které pomáhá uvolnit stažení v nervovém systému a těle a uvolní stres.

A to mnohdy během pár chvil. Jedná se o techniky somatického prožívání a bodyterapie. Jsou zaměřené na různé části těla a smyslové vnímání.

Těmito cvičeními tě provedu krok za krokem a ty se dostaneš do hloubky pod povrch, do hlubších částí těla, kde je stres uložen.

Protože právě tam vzkvétá také  léčivý potenciál.

Co je tvým úkolem?

Tvým úkolem bude si tyto techniky vyzkoušet a sledovat, jak na tebe působí. Pro každého je reakce jiná a odvíjí se od tvého příběhu těla. Nesrovávat svou reakci s nikým jiným a současně i pozorovat, jak toto cvičení bude působit na druhé, pokud budou sdílet, je součást výzvy.

Společně se naučíme vnímat, že odlišnost v tělesné reakci je běžná,

a tím si rozšíříme schopnost přijímání reakcí svých i druhých lidí. 

Co se stane poté, co tato cvičení sama provedeš, pro tebe bude možná překvapení.

Ke svým reakcím a proměnám je skvělé přistupovat se zvědavostí a hravostí.

Výzva ti má přinést především lehkost a uvolnění se do těla beze strachu. Některé techniky pro tebe možná budou hravé, jiné tě budou odrazovat a další tě úplně pohltí. Nech se překvapit. V této výzvě nejde ani o tlak ani soutěž.

Ale o prožitek.

A tento prožitek lehkosti a hravosti pak můžeš dál přenést do svého života. 

Jak cvičení fungují?

Tato cvičení ti mohou pomoci se  posunout z nepříjemného pocitu ve chvíli, kdy je tvůj nervový systém zahlcený a napjatý do jemnějšího stavu a potažmo i uvolnění. Současně ale může přijít i opak. Cvičení tě mohou snadno zahltit a tvým úkolem bude se naučit poznat, kdy máš dost. A přestat.

Je to jeden z nejdůležitějších skillů., který potřebuješ mít jako terapeut, učitel nebo rodič.

Jak zareaguje tvé tělo je i pro mě otazník. Cvičení obvykle aktivují tzv. parasympatickou větev nervového systému, která zajišťuje uvolnění. Ale jak říkám, u každého je to jinak.

Budeme se učit poznat i signály přetížení a to, jak na ně reaguješ. 

UPOZORNĚNÍ

Součástí výzvy bude potřeba se ponořit na začátku do mírně nepříjemného stavu v těle a naučit se ho rozpoznat. 

Na tento stav poté použiješ některá cvičení. Tato bude naše výchozí pozice, aby sis mohla uvědomit, jak pro tebe dané cvičení působí. A jelikož má za cíl zjemnit nepohodlí, je potřeba mít odvahu se na toto nepohodlí na chvíli podívat. 

Tato cvičení můžeš použít také samostatně a věnovat se jim každý den.

Jakých částí těla se dotkneme?

Do výzvy jsem vybrala techniky, které ošetří části těla, která jsou stresem nejvíce zasažená a jde o krk, rameny, kyčle a také obličej. Speciální péči budeme věnovat smyslům - zrak, sluch a dotek. Vyzkoušíš si cvičení pohybová, vizualizační a smyslová, zaměřená na pozornost. Cvičení jsou jednoduchá a pestrá a určitě se nebudeš nudit. 

 

To není vše

Ale to není vše, k výzvě dostaneš pracovní sešit, kde bude mít popsané jednotlivé techniky, a také mindfulness otázky, které tě povedou hlouběji do tvého těla a prožívání.

3 BONUSOVÁ VIDEA - zdarma

Součástí jsou také 3 bonusová videa. 

1. Ženská a mužská energie v rovnováze

2. Krátkodobé uvolnění nebo trvalá změna

3. Cítím, necítím, co s tím?

Co píší účastnice?

Co je cíl?

Mým cílem je naučit tě vnímat více své tělo a pocity, které prožíváš, a tvému tělu tímto pohledem dovnitř zasílat pravidelnou zprávu, že o něj pečuješ. To přispívá k nárůstu vnitřního klidu, snižuje to hladinu stresu v těle a zlepšuje to celkové zdraví. Dostaneš výbavu 10 technik, takový balíček na cestu životem. Není to náhrada za terapii, ale jde spíše o takové jednoduché impulsy podpory a povzbuzení, pro které můžeš sáhnout kdykoli budeš potřebovat. 

A JAK UŽ JSEM PSALA NAHOŘE, TO HLAVNÍ JE PROŽITEK. DAR MÉ DUŠE JE VÉST DRUHÉ SKRZE PROŽITEK DO TĚLA A PŘESNĚ TOTO UDĚLÁME. 

 

Kdo tě bude provázet?

Martina Kolmanová

Somatická koučka, která se opírá především o dary své duše, které doplňuje o přístupy Somatic experiencing, Integral Yogy, HANDLE. S radostí provázím ženy k vědomí těla a učím je propojit se s intuicí.

Cena

790 Kč za 10 dní - 10 technik, které ti ukáži ve videích. 

Jak to probíhá?

VIDEA dostaneš v členské sekci, která se ti otevře po uhrazení objednávky. Po zaplacení ti přijdou přihlašovací údaje do členské sekce, kde najdeš jednotlivá videa. Jednotlivé dny se ti budou otevírat postupně, abys nechvátala. 

Celou výzvu projdeš za 10 dní. 

Přístup máš ale na celé 3 měsíce.

Vždycky sis přála zažít body terapii?

Využij příležitost.

Přihlas se zde

Je něco v nepořádku? Napište nám na e-mail celostnikomunikace@gmail.com

SLEDUJ MĚ DÁL