fbpx

SMYSLOVÉ ZAHLCENÍ

Záznam webináře v délce 60 minut

s dalšími bonusy

KDE NAJDEŠ TIPY, JAK ZKLIDNIT SMYSLOVÉ ZAHLCENÍ NEJEN U SEBE, ALE I U DÍTĚTE  A PROŽÍVAT VE SVÉM ŽIVOTĚ VÍCE KLIDU A UVOLNĚNÍ.

 

CÍTÍŠ SE ZAHLCENÁ, UNAVENÁ A MÁŠ CHRONICKÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY? 

NA POZADÍ TOHO MŮŽE BÝT SMYSLOVÉ ZAHLCENÍ.

 

Možná, že máš doma také dítě, které má podobné projevy a ty toužíš po změně.

Vždy je potřeba začít u sebe, uvědomit si, co mě zahlcuje, poznat svůj systém a to jak funguji a teprve následně podat pomocnou ruku druhým.

 

Poslechni si, co se na webináři vše dozvíš.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Marti, už jsem webinář shlédla a několikrát se k němu vrátím, protože je tak nabitý informacemi, že mi to napoprvé všechno nedocvakne. Když jsi popisovala projevy přetížení sluchu v těle, tak jsem zírala, jak přesně to sedí a doteď mě nenapadlo, že to mám z přetížení uší. Tvůj webinář je boží. Díky za něj 😍
Jana

Tvoje tělo je tvůj posvátný chrám 

CO ZÍSKÁŠ?

Naučíš se, jak funguje smyslové zahlcení - vzhledem k jednotlivým smyslovým orgánům a co je jejich funkce. Jak se vtáhnout zpět do sebe a nechat smysly odpočívat.

Proč nejsme vnímavé včas k určité míře zahlcení. Jak zesilovat vědomě ochranné reakce těla a uvidět, že tě tělo i tak chrání. Naučíš se je zaznamenat a také se naučíš praktické kroky ke změně.


  • 60 MINUT ZÁZNAM WEBINÁŘE
    Webinář je plný praktických tipů a informací, které jsou podané lidskou cestou. Projdeme si společně všechny smyslové orgány a to, jak se zatěžují a jak tomu předcházet. Získáš tak komplexní přehled o sobě a s ním pak můžeš dále pracovat, krok za krokem.
  • PDF PRACOVNÍ LISTY
    Ve kterých tě bude navigovat k hlubší práci se sebou. Najdeš si, které smysly tě osobně nejvíce zahlcují a jak to můžeš začít měnit.
  • Slevový kód na Yogu pro duši 10%
    Se zakoupením webináře můžeš získat slevový kôd na další podzimní běh.

Propojení s vlastním prožitkem, zmapování svého sensorického profilu a následná vědomá akce, ti přinesou skutečnou změnu do života. 

V případě, že zůstaneš pouze u poslechu, ve tvém životě se nic nezmění. Pokud si ale nabyté informace vezmeš k srdci a začneš dělat postupně konkrétní kroky, jak si  můžeš ulevit, pak se dočkáš proměny. JDI KROK ZA KROKEM.

 

Zahlcení samo od sebe nezmizí, to je ti věřím už nyní jasné. 

Dokud nepoznáš, odkud vzniká přetížení, nemůžeš to měnit. 

Když sladíš své tělo se svou pozorností, uvědomíš si, kolik věcí ve svém životě děláš proti sobě a jak se můžeš více chránit, aby tvůj systém zůstával co nejvíce uvolněný.

 

NAUČÍŠ ZNOVU AKTIVOVAT INSTINKTIVNÍ REAKCE, KTERÉ TĚ POVEDOU. 

BONUS K WEBINÁŘI ZDARMA

Instiktivní reakce bývají narušené traumatem. A pokud je nevyužíváme naše tělo se zahlcuje. Jsou ochranou pro nás a navigací k tomu, co chceme a nechceme. 

 

Aby si znovu nastolila rovnováhu, je potřeba je aktivovat.


KDO TĚ WEBINÁŘEM PROVEDE?

Martina Kolmanová

inspiruje a propojuje

Sama patřím k lidem, kteří jsou smyslově snadno zahlcení, protože mám od dětství zrakové potíže. Dlouhé roky jsem toto omezení přecházela a ignorovala, v podstatě jsem ani netušila, že bych se měla nějak chránit nebo se v něčem chovat odlišně. Když jsem se pak roky potýkala s chronickou bolestí těla, která mně ovlivnila můj život, nastoupila jsem na cestu k sobě a začala si uvědomovat, že moje tělo není nekonečné a nevyčerpatelné. Dnes se těším zlepšení zzrakového vnímání a skrze tuto transformaci se o svém těle a smyslovém zatížení učím ještě daleko více. Své zkušenosti - osobní a terapeutické ti předám v tomto webináři. 

Odborné zkušenosti

Celostní terapeutka, somatická koučka, yogínka, HANDLE Screener, terapeutka řeči a komunikace, bloggerka, lektorka, autorka vzdělávacích online kurzů a programů, workshopů a také máma tří dětí.

 

- 18 let praxe v klinické logopedii

- 7 let praxe v online podnikání, bloggerka, lektorka worksohopů na téma Tělo, trauma, stres.

- 6 let praxe v body terapeutickém koučinku

- 4 roky certifikovaná lektorka Integral Yogy USA, a také yogy se zaměřením na trauma

- 3 roky praxe v HANDLE přístupu USA a certifikace HANDLE Screener

- 1 rok výcvik Somatic Experiencing. USA - léčení traumatu skrze tělo

Martina je fantastická a je skvělé, že má odvahu, že si jde svou cestou, protože to přináší skutečné léčení. Je velký odborník v tom, co předává. 
Iva
Děkuji moc za to co děláš, Martino. Protože  jsem zatím nenarazila na nikoho dalšího, kdo dokáže takto propojit všechny vrstvy našeho bytí a přetransformovat je do možnosti sebeuzdravování. Ta moudrost těla, kterou ty následuješ, je pro mně velmi silná a do velké hloubky pravdivá a uchopitelná. Mé tělo s tím velmi rezonuje, což je transformuící. 
Katka
Když jsem na tebe narazila, uvědomila jsem si, že tohle přesně potřebuje. Potřebuji se dostat do svého těla a vědět, jak na jeho projevy reagovat.
Martina
Když jsem začala s Martinou cvičit yogu, konečně jsem se dostala do svého těla.
Lada

Jak si pustím webinář a video a kde najdu pracovní listy? 


Odkaz na webinář ti přijde po zaplacení objednávky na e-mail. Najdeš v něm také odkaz na pracovní listy. Uvnitř pracovních listů najdeš výukového video INSTIKTIVNÍ REAKCE. NEZAPOMEŇ NA NĚJ. Dostaneš zde také slevový kód na Yogu pro duši.

Délka webináře je 60 minut. 

První reakce na webinář

Cena webináře se všemi bonusy

1290 Kč bez DPH

Záznam webináře máš k dispozici na 6 měsíců od zakoupení. 


Vykroč ke změně ve tvém životě.