fbpx

Přidej se

do komunity maminek


Prožívej, vzdělávej se, uč se být přítomná

Několik let jsem hledala své místo a způsob jak léčivou energii a podporu zprostředkovat velkému množství žen, maminek úžasných dětí a současně být také podpořena tím, co celý život dělám. V místě, kde se budu cítit naprosto bezpečně a budu moci beze strachu a omezení plně manifestovat léčitelskou sílu, kterou v sobě mám.

 

I já proto potřebuju bezpečí. Léčitelství potřebuje svobodu. Tu systém nenabízí. Naopak ji bere. Jen v prostoru plného bezpečí je možné konat další zázraky, jichž jsme denně svědky. Vidím, a vím, co dokáži. A chci to projevit a dát. A ten okamžik je tu.


Právě nyní můžeš vstoupit na cestu k HRDOSTI V MATEŘSTVÍ za cenu, kterou si může dovolit každý.

Prostor na Herohero

je uzavřená. platforma pro tvůrce a jejich obsahy. Je to místo, kde můžeš být v úzkém kontaktu s člověkem, který je pro tebe inspirací a může tě provázet, čerpat z jeho zkušeností, sdílení, života, energie, znalostí.  

 

Je to prostor, kde najdeš videa, podcasty, techniky, yogu, ale i slevové akce, prostor, kde se můžeš ptát a získávat nové znalosti s zkušenosti, ale také se cítit doprovázena a součást komunity. 

 

Jak to vypadá uvnitř? 

Prostor Herohero je tichýbezpečný. Je podobný ve svém duchu sociálním sítím, le jedná se o jednoduchou stránku, kde jsou pouze mé posty a příspěvky, a tvé komentáře. Nejsou zde lajky a další cirkusové doplňky jako na sociálních sítích. Je tam klid a ticho. Neruší ho žádné jiné posty ani reklamy. Je to pouze a jen můj čistý obsah. A tím na tebe může skutečně hluboce působit. Současně pozorujeme, že bezpečný prostor vytváří příležitost pro otevřenější sdílení. 

 

Jak poznám, že je přidaný nový příspěvek? Vždy dostaneš odkaz do e-mailu, že něco nového přibylo. Takže nemusíš mít strach, že by ti to uteklo. 

3 diamanty, které ti předám a promění tvůj život

 • PROPOJENÍ TĚLA A MYSLI
  harmonizace nervového systému jako základ lidského zdraví, pocitu vnitřního klidu a uvolnění a rozpouštění traumatu
 • LÉČIVÁ SÍLA SRDCE
  provázení k tvému srdci a propojení se s ženskou a mateřskou intuicí a léčivou silou uvnitř tebe a využitím pro tvé dítě
 • UMĚNÍ LASKAVÉ KOMUNIKACE
  k sobě a dítěti s cílem podpořit léčení

Z komentářů na Herohero

Přečetla jsem spoustu knih o rodičovství, ale takhle jasně a srozumitelně vysvětlené jsem to nikde jinde nenašla. Tohle by měly slyšet všechny matky ještě než se jim dítě narodí! Dík
Magda
Ja som veľmi vďačná za to, že si a že zdieľaš svoju životnú skúsenosť, vdaka tomu mi veľa veci a emócii z môjho života dáva konečne zmysel a začínam si rozumieť.
paní N.
Víc takových komentářů, návodů, či knih. 🙂
Eva
Děkuji za možnost sdílet, už to je úleva!
paní D.
...Ale díky shlédnutí videa jsem si to uvědomila a již tentýž den po shlédnutí jsem si při komunikaci se synem mohla lépe zpracovat své pocity. Děkuji
paní M.
Už rozumím tomu, proč to tak mám. Nebudu na sebe tak přísná. Věděla jsem, ze s dětmi se mi otevírají traumata, ale mam pocit, ze teprve teď jsem to pochopila.
paní B.
Děkuji za toto téma a za návod, jak na to. Těším se na další informace
Denisa

Jak tě na Herohero podpořím?

 • Videa na témata mateřství, rodičovství, vztah s dítětem, vysoká citlivost, trauma, poruchy řeči a komunikace, emoce a tělo.
 • Z jakých oborů čerpám? Klinická logopedie, Somatic experiencing, Integral Yoga, Somatický koučink, Handle přístup. A také ze svého terapeutického světa a osobního života.
 • Dotkneme se těla, mysli, duše. V souladu s celostním přístupem se obohatíš o náhledy i na rodové souvislosti, vztahová témata.
 • Podpořím tě v oblasti SEBEPOZNÁNÍ, těla a mysli a tvého příběhu, ale v oblasti PROPOJENÍ SE se sebou a tvým dítětem.
 • Píši, sdílím, natáčím videa, audia, postuji myšlenky, dávám cvičení, ukázky Yogy, meditace, slevy, akce ale i rozhovory.

Nakoukni a uvidíš sama

CENA JE 210 Kč / MĚSÍC

Cena je zlomek hodnoty, kterou pro svůj život získáš.

 Jak se přidat? 

Jednoduše klikni na tlačítko níže. Odkaz tě přesměruje přímo na stránku, kde budeš vyzvána k uhrazení členství. Můžeš si ho vyzkoušet na měsíc a kdykoli se odhlásit. Ale pozor, částka za členství se ti bude měsíčně automaticky strhávat pokud si ho sama nezrušíš.

Cena je pro tebe od začátku stejná a nebude se ti nikdy v budoucnu navyšovat. 

KDO TĚ PROVÁZÍ?

Mgr. Martina Kolmanová

inspiruje a propojuje

Celostní terapeutka řeči a komunikace, bloggerka, cestovatelka a máma tři dvojjazyčných dětí

 

- 18 let praxe v klinické logopedii

- 7 let praxe v online podnikání

- 6 let praxe v body terapeutickém koučinku

- 3 roky praxe Integral Yogy

 

- 30 tisíc sledujících na sociálních sítích

Majitelka e-shopu Logopedie s úsměvem

Martina na svých workshopech utváří prostor, kde k prožitku si blízko a k uvědomění ještě blíž. Zvu tě do místa, kde se promění tvůj život. 

 

Do přítomného okamžiku.

 

Jsem celostní terapeutka řeči a komunikace, koučka a yogínka a miluju moudrost lidského těla. V tomto workshopu si ji budeš moci pod mým vedením prožít. 

 

Přeji si, aby si se ve svém životě ukotvila a byla pro sebe a své blízké tou nejlepší průvodkyní, protože ty jsi střed jejich světa. A právě proto potřebuješ najíst svůj vlastní střed. 

Jsi rozhodnutá?

Pokud ano, těším se na tebe uvnitř. 

A pokud máš ještě otázky, napiš mi na celostnikomunikaci@gmail.com. Moc ráda ti odpovím na tvé dotazy.