fbpx

Nabídka meditací


Každá meditace je zaměřena na jinou oblast, jiné téma, které si zaslouží vaši pozornost a děj, který se odehrál, tak může být proměněn.

Přeješ si cítit se propojená se sebou, mít dostatek energie a vnímat, že jsi v mateřství spolu s ostatními ženami a ne osamocena?
Náš mozek je plastický a život ti právě nyní přináší novou příležitost svůj porodní prožitek uzdravit. Odhodit pocity viny, selhání nebo hlubokého zranění a začít se svým dítětem žít naplněné mateřství. 
Hlas je tvořen celým tvým příběhem. Odráží se v něm tvá životní cesta, prožitky, které ji lemovaly. Tvůj hlas v sobě nese sílu intuice a vnitřní jistoty. Nese v sobě ale také pocity selhání a nejistoty. Stav ohrožení a potřebu ochrany. Je v něm uložena bolest, kterou jsi ve vztahu k sobě samé prožila nebo ve vztahu ke svému dítěti.
Meditace Laskavá komunikace je ke stažení zdarma. Pomůže ti uvolnit laskavá slova z tvého srdce, která pak snadno předáš tvému dítěti a léčení skrze řeč může začít.

Meditace je jako pohádka


Ještě jste nikdy nemeditovala a ani jste žádnou meditaci nezkusila? Nevadí. Určitě jste ale jako děti slýchali pohádky z rádia. Mluvené klidné slovo, které vás vzalo na cestu dovnitř sebe sama. Vzpomínáte na ten krásný pocit, který jste při nich zažívali? S řízenými meditacemi je to podobné. 

 

Působí jako pohádka na ty části mozku, které vedou k zklidnění, otevření, ztišení a také proměně příběhu. Stačí se s důvěrou ponořit do zvuku mého hlasu, prý zní andělsky říkají, a ten vás jemně a citlivě podobně jako pohádka provede do místa, skrze váš život. 

 

Každá meditace je zaměřena na jinou oblast, jiné téma, které si zaslouží vaši pozornost a děj, který se odehrál, tak může být proměněn. Nebudu ho měnit já. Nebude ho měnit ani nikdo jiný. Budete ho měnit vy. Skrze své hluboké přání, obraz, který stvoříte, skrze nové emoce a pocity, si vzpomínku, která vás drží zpátky vyleštíte, aby se z ní stal místo noční můry drahokam vašeho života, kterým se má stát. 

 

Podle vašich přání, představ i snů si pak ve vašem mozku utvoříte novou pohádku. Tu, podle které chcete žít. Ptáte se, jak to, že to funguje? Dnes již víme, že mozek nerozlišuje mezi realitou a vizualizací - obrazem. Stejně tak víme, že síla vašich emocí boří kamenné zdi a je také pevným tmelivem pro nové stavby. A proto se právě meditace používají jako velmi efektivní nástroj k proměně ničeho jiného než nervových sítí. 

 

Nemusíte tomu věřit, stačí, když se ponoříte do děje, do pohádky a jako princezna se necháte doprovázet. A vše se pak bude dít. Skrze meditaci a řízený hlas druhého člověka se také vytvoří prostor otevření, z podvědomí vám jako z temného podsvětí vyplují obrazy, prožitky nebo pocity, které jste dosud nechtěli vnímat, nebo jste si na ně nevytvořili prostor. A může se stát, a často se to děje. že vám právě při poslechu meditace vypluje podstatný a chybějící dílek k pochopení vašeho příběhu. Jednoduše začnete více rozumět tomu, co se děje, proč se to děje a budete mít v ruce nástroj proměny. 

 

Meditace má oproti pohádce jednu výhodu. Na konci dostanete příležitost si svůj příběh dotvořit. Nebudete čekat, jak to dopadne, ale budete si moci zvolit, jak chcete, aby příběh skončil. Přestanete být obětí svého příběhu, svých emocí i pocitů nebo přesvědčení a stanete se aktivním tvůrcem, stvořitelem svého příběhu a do vašeho života se vrátí síla, láska a porozumění. 

Ze sdílení žen ...

Meditaci bych přirovnala k autogennímu tréninku, Už během prvního poslechu meditace se mně tělo krásně uvolnilo a tlak a bolest zůstala jen ve spodní části pánve, kde mám velký blok. Prvních pár minut pro mě bylo těžké zklidnit mysl, pak najednou rup a bez jakékoliv snahy jsem pocítila klid. Uvolnění. Jakobych se propadla do měkoučké vaty. Co se týká komunikace s druhými, tak jsem klidnější, jemnější v komunikaci se 16 letým synem a to je největší změna u mě. Nemám tolik potřebu útočit na něj, bránit se při jeho slovních výjevech. Jsem jistější v tom co řeknu a nebojím se vyslovit svůj názor i ve vztahu k synovi, u kterého jsem vnímala vnitřní obavu při mém vlastním sdílení.
Táňa PospíšilováMeditace Léčivá síla tvého hlasu
Tato meditace pro mě byla velmi léčivá. Díky ní jsem, myslím, téměř plně přijala způsob příchodu mé dcery na svět (akutní císařský řez), který jsem hlavně krátce po porodu brala jako své selhání. Během meditace jsem cítila velkou jemnost a naprostý pocit bezpečí. Zjištění, že zážitek z porodu lze přepsat, mě uklidnil a naplnil nadějí, po skončení jsem cítila uvolnění v těle a absolutní smíření s tím, že vše proběhlo přesně tak, jak jsme to potřebovaly, jak si to i dcera zřejmě vybrala… Cítila jsem vděčnost za to, že všechno je možné léčit, přijmout, vděčnost za to, že jsem se stala maminkou. Meditace mi také pomohla se zase více na dceru napojit.
Magda Z.Meditace Přirozené zrození
Z celého srdce děkuji za možnost zažít nádherný pocit přirozeného zrození. Obě mé děti se narodily císařským řezem a z obou porodů jsem si odnesla velké trauma. Měla jsem pocit, že jsme celá rodina přišli o nesmírně důležitý zážitek a bude nás to do konce života tížit. Meditace Přirozeného zrození mi tento chybějící neuvěřitelně krásný pocit dodala a nejen to, svou laskavostí a radostí dokázala přepsat i smutný zážitek z obou mých porodů. Díky tomu pociťuji větší lásku a důvěru v sebe i své děti.
Veronika L.Meditace Přirozené zrození
Celkově si myslím, že jsem se dotkla zásadního bloku. Můj syn má vývojovou poruchu. Já sama pracuji s klientkami, jsem laktační poradkyně a dula. Hlas je tedy důležitou součástí mé práce. Blok bude asi hluboký a bude to chtít soustavnou práci. Díky tvé meditaci jsem si uvědomila, že jsem svůj hlas i já sama vnímala jako nepříjemný. Jen když byly děti malinké, tak jsem ho vnímala, že je pro ně konejšivý. Jenže jak rostou a já víc křičím, tak už to tak samozřejmě není. Moc děkuji, že jsem díky této meditaci objevila blok, který jsem vůbec netušila, že mám, i když na různých blocích pracuji už dlouho.
Lucie PospíšilováMeditace Léčivá síla tvého hlasu
Meditace ke mně přišla v tu nejlepší dobu, kdy jsem řešila zhoršení komunikace mezi mnou a synem s ADHD, PAS a hypersenzitivitou. Ten je celý život velmi háklivý na tón hlasu. Poslední dobou mně nešlo můj hlas zkrotit a nereagovat vznětlivě z celkově náročné rodinné situace. Jsem velmi vděčná. Meditace mně přinesla zklidnění duše, víru, že to zase bude dobré. Martiny hlas na mě působil léčivě a ozdravně. Ihned př prvním poslechu mně roztálo srdce a já jsem prožívala lásku a silné spojení se synem a byla jsem naplněná klidem a nadějí. Následující dny jsem mluvila klidněji, změnila jsem i styl komunikace. Při vypjatých situacích jsem dokázala zachovat chladnou hlavu a tón hlasu tak, že syn zůstal v pohodě a komunikoval se mnou. Syn už na mě nevyjíždí. Dokážeme se zase domluvit a také mluvit o pocitech. Dostala jsem do ruky záchranný kruh, který mohu používat neustále. Proto vše, co mně meditace přinesla bych ji doporučila všem.
Bibiana VysoužilováMeditace Léčivá síla tvého hlasu
Od dvacetiminutové meditace jsem nečekala nic moc. Prostě si to poslechnu a uvidím, co by se taky mohlo stát mimořádného, že?. Porod prvorozené dcery byl sice trochu hardcore, ale další dva porody synů mě zahojily. Hledáním odpovědí a nových cest jsem zase našla svůj klid a sebedůvěru. Zároveň jsem cítila, že můj vztah s dcerou je sice láskyplný a máme k sobě blízko, ale jakoby to drhlo. Jako bychom se musely obě "snažit", aby to bylo hezké. Během meditace jsem byla překvapená, jak intuitivně se moje tělo chová, jak vše plyne samo. Slzy, pohyby, myšlenky, úsměvy. Dělo se to skrze mě. Po dvou měsících od meditace mohu říci, že se vztah s dcerou hodně změnil v drobnostech. Sama mě mnohem více vyhledává, více se tulí, naše objetí je spontánní a přirozené. Zmizela snaha, zůstalo pochopení a podpora. Důvěra jedna v druhou. Což je na prahu její puberty a mojí menopauzy rozhodně vítané 🙂 Děkuji Martino.
Iva S.Meditace Přirozené zrození
Meditaci Léčivá síla hlasu jsem vyzkoušela díky dobrým zkušenostem s jinými meditacemi Martiny Kolmanové, které mi pomohly proměnit nepříjemné životní prožitky a trauma. Při poslechu jsem se velmi rychle zklidnila a postupně i uvolnila. Meditace plynula příjemným tempem, v každé chvíli jsem měla dost času pro vnímání emocí a pocitů v těle. Během několika dnů jsem začala pozorovat první změny. Dříve jsem byla ve slovním i písemném projevu zbrklá, což někdy přinášelo nepříjemné situace. Teď už necítím nutkání ihned reagovat a získávám tím prostor k lepšímu vyjádření. Také rodina si všimla, že jsem klidnější a mírnější nejen v komunikaci, ale i v chování. Meditace Léčivá síla hlasu je ideální pro každého, kdo chce proměnit svůj projev.
Jana Š.Meditace Léčivá síla tvého hlasu