Toužíš uvolnit napětí ze svého těla a otevřít se naplněnému prožívání svého života? 

10 týdnů pohybové meditace - Integral yoga a body terapeutické techniky jsou tu pro tebe. 

 

Yoga znamená SPOJENÍ.

Integral yoga propojuje tělo - mysl - duši skrze DECH. Jednotlivé ásany v Integral yoze jsou protkané pomalým rytmem tvého dechu, volným a jemným pohybem těla doprovázené hlubokými vnitřními prožitky plné přítomnosti, bezpodmínečné lásky k sobě samé i tělesného uvolnění.

Integral yoga propojuje pohyb těla s meditací a jejím cílem je přenést tyto prožitky do běžného života. 

Zakladatelem této yogy je Swami Satchinananda, jehož žákem je C.M.Brown, můj učitel. 

"Integral yoga means easeful body, peaceful mind and useful life."  S.Satchinananda

Progam poběží od 7. 4. 2021 do 9. 6. 2021.

V on-line programu zbývá ještě 0 míst.

Co je součástí programu?

10 lekcí yogy 

Lekce jsou 90 minut a budou probíhat on-line. Živě na zoomu. Vždy dostaneš také záznam podle kterého můžeš v průběhu týdne znovu cvičit. Cvičení bude probíhat pravidelně ve středu od 19.00 - 20.30 hodin. 

Lekce budou probíhat od 7.4.2021 do 9.6.2021.

bonus č.1:

2x živé meditace

Součástí programu jsou dvě 30-45 minutové řízené meditace. Tyto meditace budou probíhat na zoomu on-line. Vždy dostaneš také záznam. Tyto meditace budou probíhat ve čtvrtek od 20.45 - 21.15.

Termíny meditací jsou 22.4, 13.5.2021.

bonus č.2:

Meditace k ásanám

K vybraným ásanám jsem pro tebe natočila audio tělové meditace, které tě nejen uvolní v dané ásaně ale také cíleně pracují s uloženými emocemi na úrovni těla. Meditaci si vyzkoušíš např. u pozice dítěte, pozice hory nebo také u pozice motýla. Mám pro tebe také připravenou závěrečnou hlubokou relaxaci v pozici mrtvoly. 

bonus č.3:

Komunikace s tělem

Součástí programu bude také několik videí, které tě naučí komunikovat s tvým tělem, respektovat jeho potřeby tak, aby se tvé tělo otevíralo prožitku a ne uzavíralo do stresu, napětí a bolesti.

Tuto komunikaci pak můžeš snadno uplatnit v běžném životě a péči o tvé tělo a zdraví. 

bonus č.4:

4 dechové techniky

K tomuto programu jsem vybrala 4 dechové techniky, které tě naučím nejen v lekcích, ale dostaneš k ním také samostatná videa, podle kterých můžeš tyto energizující a očišťující techniky praktikovat. 

bonus č.5:

Pozdrav slunce

Součástí programu bude video nahrávka Pozdravu slunce, který je takovým drahokamem yogy. Můžeš ho cvičit denně, zabere ti cca 3 minuty a udělá pro tvé tělo blahodárnou službu. 

Pozdrav Slunce je skvělým pomocníkem pro zlepšení zdraví, zvýšení energie v těle, snížení úzkosti a deprese. Jeho účinek je cítit téměř okamžitě, tedy v řádu 2-3 minut. 

Jak to vypadá uvnitř členské sekce?

K programu získáváš vstup do členské sekce, kde si budeš moci přehrávat záznamy jednotlivých videí, pouštět meditace, relaxace ale i techniky práce s tělem. Vstup do této sekce máš napořád a videa zde zůstanou uložená. Můžeš tedy se cvičením pokračovat i po skončení programu. 

Co ti program přinese?

 • Uvolnění tvého těla a emocí.
 • Hluboké propojení s tvým tělem
 • Napojení se na sebe a svou duši
 • Pocit vnitřního klidu a míru
 • Porozumění svému tělu a respektování jeho potřeb
 • To vše také přenesené do tvého každodenního života

Cena 10 týdenního programu se všemi bonusy.

Je 2190,- bez DPH

Začínáme ve středu 7.4. 2021 v 19.00. 

Časté otázky

 • YOGU JSEM NIKDY NECVIČILA, ZVLÁDNU PROGRAM?
  Ano, pozice, které v programu budou jsou pro začátečníky a mírně pokročilé. Tyto pozice nejsou výrazně náročné na provedení, ale vyžadují mírnou fyzickou kondici, která se však s pravidelným cvičením bude také proměňovat. Cílem Integral yogy není výkon ani složité polohy těla ale spíše plný prožitek uvolnění.
 • YOGU JSEM CVIČILA, ČÍM JE PRO MĚ PROGRAM NOVÝ?
  Yoga se velmi často cvičí rychlejším tempem nežje vhodné a pak plný prožitek uniká. Tělo ani mozek se na rychlé tempo nedokáže adaptovat tak, aby si z něho vytěžila to, co je možné. Právě pomalé tempo přináší maximální uvolnění, ale také posílení svalů. Hluboký prožitek, který lze nazvat pohybovou meditací.
 • JAKÉ VYBAVENÍ POTŘEBUJI?
  K yoze je vhodné mít yogovou podložku, která se nesmeká. Dále také 2 polštářky a deku. Pokud víš, že máš v těle pohybové omezení, pak ti doporučím také koupit yogové bloky.
 • 90 MINUT LEKCE JE NA MĚ MOC
  Lekce integral yogy se skládá z úvodní masáže a zahřívacích technik, cca 15-20 minut, ale také krátké meditace. Aktivnější cvičení je cca 20 - 30 minut. Závěrečná meditace je 15 minut.
 • NEMÁM RÁDA POMALÝ POHYB
  Chápu, naše tělo i společnost je navyklá na rychlé tempo právě proto, že máme v krvi vysokou hladinu stresových hormonů, které naše tělo pohání k výkonu. Je to jejich úkol. Zpomalení pohybu může být zpočátku nepříjemné, vyvolávat pocit napětí, ale pokud se otevřeš prožitkum který leží za tímto pohybem, objevíš jeho sílu, krásu i energii, kterou přináší. K tomu je navíc ohromně uvolňující a léčivý pro tvé tělo i mysl.
 • NEJSEM MOC PRUŽNÁ A MÁM BOLESTI
  To je naprosto v pořádku. V Integral yoze tě povedu jemně a něžně tak, aby se tvé tělo uvolnilo a otevřelo a tím také léčilo. Naučím tě, jak se v dané pozici chránit nejen správnou pozicí ruky a nohy, ale také respektováním hranic svého těla. Tímto způsobem se můžeš v osobním životě zbavit tělesné bolesti. Tvoje tělo ji už nebude potřebovat.
V on-line programu zbývá ještě 0 míst.