Poznej se uvnitř a vyzařuj to navenek.

A utvoř si život, po kterém toužíš. 

LOVE, PEACE,

AND JOY

- 13 týdnů pohybové meditace -

-Integral yoga a body terapeutické techniky k nalezení vnitřní radosti a uvolnění jsou tu pro tebe.  

 

Yoga znamená SPOJENÍ.

Integral yoga propojuje tělo - mysl - duši skrze DECH. Jednotlivé ásany v Integral yoze jsou protkané pomalým rytmem tvého dechu, volným a jemným pohybem těla doprovázené hlubokými vnitřními prožitky plné přítomnosti, bezpodmínečné lásky k sobě samé i tělesného uvolnění.

Integral yoga propojuje pohyb těla s meditací a jejím cílem je přenést tyto prožitky do běžného života. 

Zakladatelem této yogy je Swami Satchinananda, jehož žákem je C.M.Brown, můj učitel. 

"Integral yoga means easeful body, peaceful mind and useful life."  S.Satchinananda

Program poběží od 15. 9. 2021 do 15. 12. 2021.

Co je součástí programu?

13 lekcí yogy 

Lekce jsou 90 minut a budou probíhat on-line. Živě na zoomu. Vždy dostaneš také záznam podle kterého můžeš v průběhu týdne znovu cvičit. Cvičení bude probíhat pravidelně ve středu od 18.00 - 19.30 hodin. 

Lekce budou probíhat od 15. 9. 2021 do 15. 12..2021.

bonus č.1:

2x živé meditace

Součástí programu jsou dvě 30-45 minutové řízené meditace. Tyto meditace budou probíhat na zoomu on-line. Vždy dostaneš také záznam.

Tyto meditace budou probíhat ve čtvrtek od 20.30 - 21.15.

Termíny meditací jsou 21. 10, 2. 12. 2021.

bonus č.2:

Podrobný video návod ke 4 pozicím. 

Ke čtyřem pozicím jsem pro tebe natočila video návod. Tak, aby ses v těchto pozicích dokázala postupně uvelebit a plně uvolnit. Upozorním tě na nejčastější chyby, které se dělají a jak se jim vyhnout. Budeš si tak moci konkrétní pozici v klidu zkoušet a své tělo do ní pak v průběhu lekce daleko lépe nastavit.

bonus č.3:

Síla yogy ve vztahu k harmonizaci těla, duši a mysli

Součástí programu bude také několik videí, ve kterých ti více rozkryji to, co yoga skrývá na pozadí. Dotkneme se společně vlivu na nervový systém, na pohybová aparát, na srdeční rytmus a také na hormonální hladinu. Budu také s vámi sdílet vliv yogy na léčení traumatu. 

bonus č.4:

Síla dechu

K tomuto programu jsem vybrala 2 dechové techniky, které tě naučím nejen v lekcích, ale dostaneš k ním také samostatná videa, podle kterých můžeš tyto energizující a očišťující techniky praktikovat. 

bonus č.5:

Pozdrav slunce - pokročilejší varianta

Součástí programu bude video nahrávka Pozdravu slunce, který je takovým drahokamem yogy. Můžeš ho cvičit denně, zabere ti cca 3 minuty a udělá pro tvé tělo blahodárnou službu. 

Pozdrav Slunce je skvělým pomocníkem pro zlepšení zdraví, zvýšení energie v těle, snížení úzkosti a deprese. Jeho účinek je cítit téměř okamžitě, tedy v řádu 2-3 minut. V tomto běhu nabídnu jeho pokročilejší verzi. 

Jak to vypadá uvnitř členské sekce?

K programu získáváš vstup do členské sekce, kde si budeš moci přehrávat záznamy jednotlivých videí, pouštět meditace, relaxace ale i techniky práce s tělem.

Vstup do této sekce máš do června 2022. Můžeš tedy se cvičením ještě nějaký čas pokračovat i po skončení programu.

Co ti program přinese?

Yoga je životní styl...

 • Uvolnění tvého těla a emocí.
  A utváření prostoru uvnitř sebe pro proudění lásky a respektu.
 • Hlubokého propojení s tvým tělem
  A naslouchání jeho řeči.
 • Napojení se na sebe a svou duši
  S pokorou ke své cestě poznání.
 • Nízké hladiny stresu v každodenním životě
  Přinášející laskavost do tvých činů.
 • Vnitřního klidu a míru.
  Prostor prázdna, kde je nic a současně vše.
 • Pochopení jednoty světa.
  A vnímání sebe ve světě okolo sebe.
 • Výběru dobra v každém okamžiku.
  S vědomím, že konáme to nejlepší, co v daný čas dokážeme.
 • Laskavosti, přijetí a pokory.
  Žití v každodenosti přítomného okamžiku.

Tvě tělo je tu pro tebe. Tvá mysl je tu pro tebe. Tvá duše je tu pro tebe. 

Cena 13 týdenního programu se všemi bonusy.

Je 3190,- bez DPH

Začínáme ve středu 15. 9. 2021 v 18.00. 

Časté otázky

 • YOGU JSEM NIKDY NECVIČILA, ZVLÁDNU PROGRAM?
  Ano, pozice, které v programu budou jsou pro začátečníky a mírně pokročilé. Tyto pozice nejsou výrazně náročné na provedení, ale vyžadují mírnou fyzickou kondici, která se však s pravidelným cvičením bude také proměňovat. Cílem Integral yogy není výkon ani složité polohy těla ale spíše plný prožitek uvolnění.
 • YOGU JSEM CVIČILA, ČÍM JE PRO MĚ PROGRAM NOVÝ?
  Yoga se velmi často cvičí rychlejším tempem nežje vhodné a pak plný prožitek uniká. Tělo ani mozek se na rychlé tempo nedokáže adaptovat tak, aby si z něho vytěžila to, co je možné. Právě pomalé tempo přináší maximální uvolnění, ale také posílení svalů. Hluboký prožitek, který lze nazvat pohybovou meditací.
 • JAKÉ VYBAVENÍ POTŘEBUJI?
  K yoze je vhodné mít yogovou podložku, která se nesmeká. Dále také 2 polštářky a deku. Pokud víš, že máš v těle pohybové omezení, pak ti doporučím také koupit yogové bloky.
 • 90 MINUT LEKCE JE NA MĚ MOC
  Lekce integral yogy se skládá z úvodní masáže a zahřívacích technik, cca 15-20 minut, ale také krátké meditace. Aktivnější cvičení je cca 20 - 30 minut. Závěrečná meditace je 15 minut.
 • NEMÁM RÁDA POMALÝ POHYB
  Chápu, naše tělo i společnost je navyklá na rychlé tempo právě proto, že máme v krvi vysokou hladinu stresových hormonů, které naše tělo pohání k výkonu. Je to jejich úkol. Zpomalení pohybu může být zpočátku nepříjemné, vyvolávat pocit napětí, ale pokud se otevřeš prožitkum který leží za tímto pohybem, objevíš jeho sílu, krásu i energii, kterou přináší. K tomu je navíc ohromně uvolňující a léčivý pro tvé tělo i mysl.
 • NEJSEM MOC PRUŽNÁ A MÁM BOLESTI
  To je naprosto v pořádku. V Integral yoze tě povedu jemně a něžně tak, aby se tvé tělo uvolnilo a otevřelo a tím také léčilo. Naučím tě, jak se v dané pozici chránit nejen správnou pozicí ruky a nohy, ale také respektováním hranic svého těla. Tímto způsobem se můžeš v osobním životě zbavit tělesné bolesti. Tvoje tělo ji už nebude potřebovat.