fbpx

na TÉMA:

Dělám pro všechny více než pro sebe 

Datum: V TUTO CHVÍLI NENÍ STANOVEN NOVÝ TERMÍN

150 minut plných prožitku těla.

 

Nech se provázet ke svým pocitům a dej svému tělu šanci ukázat ti, že se umí samo uklidnit a uvolnit. 

MÁŠ ZÁJEM O WORKSHOP?

Zanechej nám na sebe kontakt a my se ti ozveme, jakmile stanovíme další opakování workshopu. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vnímání a přijetí tělesných pocitů je cesta

ke zdraví, kvalitním vztahům s dětmi a efektivní komunikaci.

CO JE TO BODY SCAN?


Skenování těla - je jedna ze základní technik určená k harmonizaci nervového systému. Jde o tělové praktiky, které často vyvolávají tělesné pocity nebo emoce. Jde o meditační praxi všímavosti zahrnující skenování vašeho těla, zda v něm není bolest, napětí nebo cokoli neobvyklého. Může vám pomoci cítit se více propojeni se svým fyzickým a emocionálním já. Je to technika, která dopřává našemu tělu plnou pozornost za současného pozorávání pocitů bez jejich hodnocení a odmítnutí. Dochází tak k léčivému propojení mysli a těla a vytvoření pocitu uvolnění a celistvosti. Dávat tělu pozornost a péči přispívá k uvolnění napětí z těla a návratu do harmonie. 

Překvapilo mě nejen že poměrně rychle se lze zbavit bolesti a chladu v končetinách (bělání prstů). Na neurologii řekli : "Smiřte se tím". Doktor: "S tím se nic dělat nedá" a pak přijde 7 minut a neskutečná změna, to mi dodalo naději, že se s tím rozhodně něco dělat dá.
Veronika

K ČEMU SE POUŽÍVÁ?


 • Pokud se chceš dostat ze své hlavy ke svému tělu.
  A zažívat pocity hlubokého propojení se sebou.
 • K aktivnímu prožitku plné přítomnosti skrze propojení s tělem
  Aby si cítila, že žiješ tady a teď, je nutné se propojit se svým tělem, které je neustále přítomné. Tvá mysl tě svádí na cestu minulosti a budoucnosti a odvádí tě od prožitku těla. Pokud jsi více v těle jsi více tady.
 • Vytvoření všímavosti ke svému tělu
  Tělo stejně jako děti potřebuje tvou pozornost. Když se naučíš se k tělu pravidelně obracet, uvidíš, že postupně se to odrazí také na propojení se a vztahování k dítěti samotnému. K zesílení vazby mezi dítětem a tebou a také ve schopnosti mu být více na blízku a umět ho přítomně podpořit.
 • Uvolňování napětí a stresu z těla
  Držení stresu v těle je tvůj způsob jak držet minulost, nevyřčené názory, neschopnost podílet se aktivně na tvorbě svého života a vytváření bezpečného prostoru pro sebe. Čím více zapřeš sebe, tím více napětí v sobě máš. Komunikace je cesta. Uvolnění těla je cesta k uvolněné komunikaci, která se otiskne do tvého pohodlí i pohodlí dítěte.

CO TĚ ČEKÁ?


1. část - živě na workshopu - 150 minut

 • Pocity těla a jejich projevení a uvolnění
  V této části si projdeme podstatu techniky a to, jak na ni reaguje naše tělo. Naučíme se slova, kterými lze pocity v těle vyjádřit a ukážeme si, jak pracovat s pocitem zahlcení a uzemnění a technikami, které toto umožní.
 • Body scan - prožitek
  Projdeme si společně techniku Body scan a naučíš se ji tak, aby si ji zvládla později také doma pomocí audio nahrávky. Společně ve skupině se budeme učit sdílet bezpečně prožitek svého těla bez hodnocení a vnímat jaké to je, ho plně přijmout.
 • Uzvaření setkání
  V závěru si upevníme postup, který tě bude čekat doma. Integrujeme prožitek a informace v jeden celek.

2. část - Body scan - pokračování na doma 

 • Poslech audio nahrávky - BODY SCAN
  Pomocí této nahrávky budeš moci denně praktikovat propojování se svým tělem a vnímat pocity, které v něm jsou, učit se je přijímat a uvolňovat. Naučíš se svému tělu dávat plnou pozornost a péči, kterou potřebuje mít. A tím ho povedeš k postupnému uvolnění. Ukážeš mu cestu zpět k harmonizaci.
 • E-book Tělesné pocity - průvodce technikou body scan
  V tomto e-booku dostaneš praktický návod, jak pracovat s technikou body scan doma. Naučíš se nejen slovník těla, ale ukážeme si také jednoduché techniky, které vedou ke zklidnění při objevení méně pohodlné emoce nebo pocitu ve tvém těle. Naším cílem není z těchto pocitů utíkat, protože právě tyto pocity jsou okamžikem hlubokého léčení těla a naše schopnost je zvládnout pomáhá návratu nervového systému zpět do stavu uvolnění. E-book navazuje na prožitek uvnitř workshopu a je tvým domácím průvodcem.

3. část - integrace prožitku a uzavření 

 • Zpětná vazba od tebe a pro tebe
  Po workshopu tě pozvu k osobnímu sdílení a zhodnocení skrze e-mail. Současně dostaneš příležitost sdílet prožitek z techniky, kterou ses naučila a z audionahrávky, kterou si dostala jako bonus k tomuto workshopu. Ke tvému sdílení ti zašlu mé postřehy a úvahy, které ti pomohou tento prožitek integrovat a vnitřně se z něho posílit. Tuto část považuji za velmi důležitou ale je jen na tobě, zda ji využiješ.

Propojení s vlastním prožitkem

je hluboce naplňující a vyživující

Vnímat své tělo a dopřávat mu plnou pozornost je jako pečovat s láskou o malé dítě uvnitř nás samých. Příběh lidský příběh je uložen hluboko uvnitř našeho těla. V případě, že své tělo dlouhodobě neposloucháme, začne se ozývat a poukazovat na místa, která potřebují naši pozornost a léčení. Tělo chce nepotřebné a zatěžující uvolnit a to přesně technika body scan dokáže. 

 

Na workshopu ti prakticky a jednoduše vysvětlím zákonitosti uvolňování nervového systému a naučíš se jazyka pocitů plně používat. Současně si propojíš informace s prožitkem a to má skutečnou sílu změny. Ve spojení se svým tělem se cítíš živá a plná energie, cítíš samu sebe se soucitem a láskou. 

Workshop je celostní, laskavý a plný informací i  prožitků. 

Když sladíš své tělo se svou pozorností...


Naučíš se vidět sílu v místě, kde ji běžně přehlížíš.

Zjistíš, že mnoho věcí nepotřebuje tvou pozornost a kde ztrácíš energii.

Začne ti ze srdce vyvěrat láska a spokojenost.

Tvé dítě se s tebou více propojí a ty s ním.

Budeš generovat více energie a tu také nasměruješ na potřebná místa.

KDO TĚ WORKSHOPEM PROVEDE?

Martina Kolmanová

inspiruje a propojuje

Martina na svých workshopech utváří prostor, kde se ponoříš do prožitku, obohacena informacemi, které ti pomohou pochopit to, co zažiješ a integrovat to do svého života. 

Martina má dar propojit tě s tělem a vrátit ti do života sílu. Pracuje skrze energetické léčení a vede tě do přítomného okamžiku. Využívá somatické techniky, ale i svůj dar a opírá se o vlastní hlubinné prožitky a poznání těla, které ji dopřál její život. 

 

Odborné zkušenosti

Celostní terapeutka, somatická koučka, yogínka, HANDLE Screener, terapeutka řeči a komunikace, bloggerka, lektorka, autorka vzdělávacích online kurzů a programů, workshopů a také máma tří dětí.

 

- 18 let praxe v klinické logopedii

- 7 let praxe v online podnikání, bloggerka, lektorka worksohopů na téma Tělo, trauma, stres.

- 6 let praxe v body terapeutickém koučinku

- 4 roky certifikovaná lektorka Integral Yogy USA, a také yogy se zaměřením na trauma

- 3 roky praxe v HANDLE přístupu USA a certifikace HANDLE Screener

- 1 rok výcvik Somatic Experiencing. USA - léčení traumatu skrze tělo

Martina je fantastická a je skvělé, že má odvahu, že si jde svou cestou, protože to přináší skutečné léčení. Je velký odborník v tom, co předává. 
Iva
Děkuji moc za to co děláš, Martino. Protože  jsem zatím nenarazila na nikoho dalšího, kdo dokáže takto propojit všechny vrstvy našeho bytí a přetransformovat je do možnosti sebeuzdravování. Ta moudrost těla, kterou ty následuješ, je pro mně velmi silná a do velké hloubky pravdivá a uchopitelná. Mé tělo s tím velmi rezonuje, což je transformuící. 
Katka
Když jsem na tebe narazila, uvědomila jsem si, že tohle přesně potřebuje. Potřebuji se dostat do svého těla a vědět, jak na jeho projevy reagovat.
Martina
Když jsem začala s Martinou cvičit yogu, konečně jsem se dostala do svého těla.
Lada

Jak se mohu účastnit workshopu? 


Níže na stránce klikni na tlačítko koupit workshop. Ten se odehraje on-line na zoomu.

Link k připojení na workshop ti pošleme po zaplacení - jeden den před jeho konáním na tvůj e-mail.

Délka workshopu je 150 minut. 

Cena workshopu


Cena workshopu je 1340 Kč bez DPH

Cena workshopu i s bonusy zdarma - audio nahrávka Body Scan a e-book Tělesné pocity - průvodce technikou body scan.

 

Z webináře se nepořizuje záznam.