fbpx

ONLINE STUDOVNA

Celostní komunikace

Projekty pro samostudium a prožitek

pod vedením Martiny Kolmanové

CO JE ONLINE STUDOVNA

Laskavý prostor ve kterém se můžeš vzdělávat a také prožívat, učit se na cestě se svým dítětem,  pod vedením celostní terapeutky Martiny Kolmanové. V online studovně najdeš webináře, rozhovory, lekce yogy a také krátká body terapeutická cvičení. 

Jak se přihlásit?

Do online studovny se přinlásíš jednoduše, klikni na tlačítko níže, chci roční členství v online studovně. Získáš tak přístup k jednotlivým produktům. Máš tedy spoustu času studovat a vzdělávat se skrze obsah, který je ve studovně k dispozici. Ať už jde o meditace, webináře, rozhovory nebo Yogu.

 

Postupně plánujeme rozšiřovat nabídku této studovny

a ty budeš mít vše, co přibude, zcela zdarma.

Jak dlouho trvá členství?

Vše, co si zakoupíš, máš k dispozici na jeden rok. 

PŘEHLED

Přidej se k nám

 

Přidej se k nám do komunity Celostní komunikace na Herohero.

 

Zde dostaneš nejen moji podporu na tvé cestě, ale získáš navíc další kvalitní informace, slevy, VIP produkty a akce pouze pro členy. Komunita je tvořena z lidí, kteří se podobně jako ty zajímají se o vztah těla a řeči, o vliv traumatu a emocí na naše prožívání a rodičovství. Je to komunita bezpečná, respektující a laskavá.

Kdo jsem?


Martina Kolmanová

Celostní terapeutka řeči a komunikace, koučka a yogínka, klinická logopedka. Fascinuje mě komunikace na všech úrovních a poslední roky provázím především rodiče dětí s jedinečnými projevy k nalezení klidu a uvolnění v těle, aby se mohli stát skvělými průvodci svých dětí a také se dokázali napojit na cestu jejich duše. 

 

Jsem lektorka Integral Yogy pro duši, autorka vzdělávacích workshopů, bloggerka a také tvůrkyně léčivých tělových meditací. Majitelka e-shopu Logopedie s úsměvem a webové logopedické aplikace Logotron. Mojí vášní je předávání informací, propojování a utváření pocitu bezpečí v lidském těle. Zajímám se o moderní přístupy k léčení těla, neurovědu a spiritualitu. Na své cestě životem jsem kráčela směrem k Terapeutickému přístupu Celostní komunikace.

CO JE UŽ UVNITŘ STUDOVNY?

V současné době najdeš uvnitř studovny tyto projekty

Integral yoga a body terapeutické techniky k nalezení vnitřní radosti a propojení.
Workshopy jsou celostní, laskavé a plné informací a prožitků s přímým efektem na váš osobní život.
Uvedení těla do stavu uvolnění a hlubokého propojení. Děj, který se odehrál, může být proměněn v nový laskavý prožitek.
Otevřené rozhovory nesoucí se v laskavém plynutí pod vedením Martiny. Pomáhají pochopit souvislosti, jak odlehčit zátěž na cestě se svým dítětem.

ROZHOVORY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.