Meditace

podporující otevřenou a laskavou komunikaci

Ještě jste nikdy nemeditovali a ani jste žádnou meditaci nezkusili? Nevadí. Určitě jste ale jako děti slýchali pohádky z rádia. Mluvené klidné slovo, které vás vzalo na cestu dovnitř sebe sama. Vzpomínáte na ten krásný pocit, který jste při nich zažívali? S řízenými meditacemi je to podobné. 

 

Působí jako pohádka na ty části mozku, které vedou k zklidnění, otevření, ztišení a také proměně příběhu. Stačí se s důvěrou ponořit do zvuku mého hlasu, prý zní andělsky říkají, a ten vás jemně a citlivě podobně jako pohádka provede do místa, skrze váš život. 

Každá meditace je zaměřena na jinou oblast, jiné téma, které si zaslouží vaši pozornost a děj, který se odehrál, tak může být proměněn. 

Nebudu ho měnit já.

Nebude ho měnit ani nikdo jiný. 

Budete ho měnit vy. Skrze své hluboké přání, obraz, který stvoříte, skrze nové emoce a pocity, si vzpomínku, která vás drží zpátky vyleštíte, aby se z ní starl místo noční  můry drahokam vašeho života, kterým se má stát. 

 

Podle vašich přání, představ i snů si pak ve vašem mozku utvoříte novou pohádku. Tu, podle které chcete žít. 

Ptáte se, jak to, že to funguje? Dnes již víme, že mozek nerozlišuje mezi realitou a vizualizací - obrazem. Stejně tak víme, že síla vašich emocí boří kamenné zdi a je také pevným tmelivem pro nové stavby. A proto se právě meditace používají jako velmi efektivní nástroj k proměně ničeho jiného než nervových sítí. 

 

Nemusíte tomu věřit, stačí, když se ponoříte do děje, do pohádky a jako princezna se necháte doprovázet. A vše se pak bude dít. 

Skrze meditaci a řízxený hlas druhého člověka se také vytvoří prostor otevření, z podvědomí vám jako z temného podsvětí vyplují obrazy, prožitky nebo pocity, které jste dosud nechtěli vnímat, nebo jste si na ně nevytvořili prostor. A může se stát, a často se to děje. že vám právě při poslechu meditace vypluje podstatný a chybějící dílek k pochopení vašeho příběhu. Jednoduše začnete více rozumět tomu, co se děje, proč se to děje a budete mít v ruce nástroj proměny. 

 

Meditace má oproti pohádce jednu výhodu. Na konci dostanete příletžitost si svůj příběh dotvořit. Nebudete čekat, jak to dopadne, ale budete si moci zvolit, jak chcete, aby příběh skončil. Přestanete být obětí svého příběhu, svých emocí i pocitů nebo přesvědčení a stanete se aktivním tvůrcem, stvořitelem svého příběhu a do vašeho života se vrátí síla, láska a porozumění. 

 

Meditace k zakoupení