E-knihy - v pdf formátu

LOGOPEDIE NA DOMA 

1. díl – Výslovnost

Chodíte na logopedii a trápíte se doma s nácvikem správné výslovnosti hlásky? Pak je tento e-book přesně pro vás. Pomocí 60 her bude pro vás domácí nácvik zábavou, zapojení hlásky do řeči bude rychlé a trvalé. V tomto e-booku najdete i návod na vyvození hlásek TDN, CSZ, ČŠŽ, LRŘ a K, dechová a artikulační cvičení, Součástí e-booku je pracovní sešit, který obsahuje 60 pracovních listů, které doplňují hry. S koupí e-booku získáte i obrázkový slovník se 120 autorskými obrázky, abecedou a rytmickými vzorci a také 10% slevu na nákup v e-shopu Logopedie s úsměvem.

LOGOPEDIE NA DOMA

2. díl – Sluchové vnímání

Tento e-book by měl mít doma každý rodič předškoláka. Pomocí více než 30 her dostatečně rozvinete sluchové vnímání dítěte ještě před nástupem do školy. Nácvik čtení a psaní pak bude pro vaše dítě mnohem snadnější. Stejně tak by tento e-book měl mít každý rodič, jehož dítě má vícečetnou vadu výslovnosti nebo vývojovu dysfázii. Na pozadí těchto vad bývá velmi často oslabené sluchové vnímání. Pomocí našich her sluchové vnímání zlepšíte, a tím podpoříte vývoj správné výslovnosti dítěte. E-book je jako bonus zdarma v online kurzu pro předškoláky S Jonášem do školy.

E-booky zdarma

5 PRAVIDEL PRO SPRÁVNÝ VÝVOJ ŘEČI

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí
Chci e-book

Tento e-book by měl být v online knihovničce každé novopečené maminky. Je prvním krokem k poznání zákonitostí vývoje řeči dítěte a k pochopení principů, které vývoj řeči ovlivňují. Pomocí e-booku se vyhnete nejčastějším rodičovským chybám.

JAK MÁ MLUVIT 

VE 3 LETECH?

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí
Chci e-book

Rychlá a přehledná diagnostika řeči tříletého dítěte. Po přečtení tohoto e-booku si budete jisti, zda vaše dítě potřebuje logopeda nebo ne. Odhalíte důvody, které mohou být příčinou nemluvnosti dítěte.  

JAK MÁ MLUVIT 

V 5 LETECH?

Tento e-book si stáhlo již 0 lidí
Chci e-book

Rychlá a přehledná diagnostika řeči pětiletého dítěte pro rodiče. Po přečtení e-booku budete ihned vědět, jestli vaše dítě potřebuje logopeda nebo ne a zda je z pohledu logopedie připravené na nástup do školy.