- Živé akce -

 

Potkej se s Martinou

Jak zládnout strach

z nástupu dítěte

do školy

prožitkový online minikurz

pro rodiče jedinečných dětí 

 

datum: 24. 8. - 30. 8. 2022

 

zdarma

 

Prožitkový minikurz pro rodiče, kteří provází dítě do první třídy a mají v sobě pochybnosti, zda to dítě zvládne. V tomto minikurzu půjdeme strachu naproti, poznáme jeho kořeny a najdeme cestu, jak ho ovládnout. Abychom vytvořili v sobě bezpečné a podporující prostředí pro dítě samotné. A dovolili jeho nervovému systému se uvolnit. 

Léčebná síla bezpečí

prožitkový online workshop

pro rodiče a terapeuty 3. opakování 

 

datum: 8. 9. 2022

 čas: 16.30 - 19.30 hodin

Cena 790 Kč

 

Součástí webináře je relaxačně-meditační audio nahrávka Léčebná síla bezpečí pro vaši domácí péči o sebe a naladění nervového systému do klidu a uvolnění spolu s detailním popisem jak pro vás nahrávka pracuje a v čem mění a jak mění vaše vnitřní nastavení a naladění. 

Na tomto workshopu bylo již 0 lidí.

Jak webinář pomáhá rodičům a jejich dětem?

"Bezpečí v tobě ucítí dítě v sobě."

Meditace Léčebná síla bezpečí mi pomohla najít svůj vlastní způsob, jak zklidnit tělo i myšlenky. Znovu jsem objevila své vzpomínky na pohodové zážitky. A přestala věnovat tolik pozornosti svým obavám. Také jsem si představovala, jak budu ležet v přírodě v houpací síti a pozorovat slunce v korunách stromů. Pak přišlo léto a do mé skutečné houpací sítě se přidal i můj syn a dokonce vydržel ležet v klidu. Najednou jsem si uvědomila, že každý den chce se mnou dovádět, ale nechodí se pochovat. Asi čekal na mě, až se zastavím a uklidním. Bezpečí skutečně léčí, dík! Magda Olšinská
Magda Olšínská