Logopedická péče online je pro vás ideální volba, pokud...

  • Žijete v zahraničí a logopedická péče je pro vás na míle vzdálená.
  • Čekáte dlouho, než se dostanete na logopedii v místě vašeho bydliště.
  • Chcete se ujisitit, že vývoj řeči vašeho dítěte probíhá v pořádku.
  • Nevyhovuje vám časový rozvrh logopedické ambulance v místě vašeho bydliště.
  • Preferujete konzultace v odpoledních hodinách.
  • Nemůžete najít dobrého nebo volného logopeda v místě bydliště.

Kdo bude pečovat o vývoj řeči vašeho dítěte?

Jmenuji se Martina Kolmanová a jsem klinická logopedka. Pracovala jsem s dětmi s různě těžkými vadami i dětmi zdravými. A to více než deset let. Mnoho zkušeností jsem také nasbírala jako trojnásobná maminka Prokopa, Jonáše a Beatky.

 

Před dvěma lety jsem se pustila do prozkoumávání možností online péče, protože mě život zavál na druhou polovinu zeměkoule a já mám svou práci natolik ráda, že jsem hledala možnosti, jak se jí věnovat i přesto, že jsem na míle daleko svým klientům. Vytvořila jsem blog, píšu pravidelně články, přispívám do facebookové skupiny Logopedie s úsměvem.

 

Věnuji se také psaní e-booků o logopedii. A aby toho nebylo málo, zahájila jsem po nějakém čase také online logopedickou péči. Zpočátku jsem váhala, zda něco takového vůbec půjde. Ale první nadšení dětští klienti mě přesvědčili, že to jde a velmi snadno. Nemusíte se ničeho bát. Na terapie jsem připravena, vytvářím si mnoho online materiálů, které v terapii používám, a dávám je pak k dispozici svým klientům.

Pokud si chcete přečíst můj osobní příběh, podívejte se na stránku o mně

 

Pokud máte chuť, přidejte se do mého online světa laskavé a usměvavé logopedické péče.

 

 

60 minutová diagnostika vývoje řeči pro děti od 4,5 let. V případě, že chcete posoudit vývoj, případně zahájit i on-line konzultace diagnostiku volte jako první. 

30 minutová konzultace (terapie) pro děti od 4,5 let. Konzultace probíhá on-line přes skype. Před zahájením konzultací je potřeba se objednat nejprve na diagnostiku. 

30/60 minutová konzultace pro rodiče, kteří chtějí poradit s vývojem řeči dítěte. Je určena především rodičům menších dětí (do 4,5 let) případně rodičům starších dětí, kteří potřebují cokoli zkonzultovat.

Jaké zkušenosti se mnou rodiče mají?

Mé okolí se na začátku děsilo, když jsem jim řekla, že Matýsek bude mít logopedii online. Mysleli si, že to nemůže fungovat. Já jsem ale měla jasno. Chtěla jsem člověka, který svou práci dělá PROTO, ŽE JI MILUJE. A také jsem hledala člověka, který bude vnímat i psychiku, duši mého dítěte. Když jsem tedy dostala kontakt na Martinu, neváhala jsem a vyzkoušela to. Výsledek je skvělý. Už za 6 lekcí Matýsek plynule v řeči používá písmeno „K“, které předtím neuměl ani vyslovit, „L“ už zvládáme v jednotlivých slovech a „Ř“ je také na spadnutí. A potíže, které jsme museli při online terapiích překonat? Samozřejmě, že nějaké byly. Jednou nám blblo připojení. A taky se Matýsek musí naklánět k obrazovce, aby Martina viděla jeho pusinku v akci. To jsou pro mě ale maličkosti, které řešíme i při skypování s babičkou. A terapie proběhla účinně i s nimi. To je nakonec to jediné, na čem mi záleží. Matýsek začíná krásně mluvit a ještě k tomu se na terapii těší. Ptá se vždycky: „A mamí, uvidím zase tu paní v počítači?“ Pro mě to byla šťastná volba a jsem s ní velmi spokojená.
Markéta Strnadová, expertka na fyzioterapii, www.marketastrnadova.cz

 

Pokud si nejste jisti, napište mi a já vám poradím s dalšími kroky.  

email: logopediesusmevem@gmail.com