7 denní minikurz ZDARMA 

pro rodiče jedinečných dětí

24.8 - 30. 8. 2022

Jak zvládnout strach z nástupu dítěte do školy

Zadejte svůj e-mail

 a zajistěte si místo

v minikurzu ZDARMA

Do minikurzu se registrovalo již 0 lidí

3 body-terapeutická koučovací videa pro tebe

a meditace zdarma

 Termín minikurzu: 24.8 - 30. 8. 2022

Důvěra poráží strach. Láska poráží strach. Rozum poráží strach. 

Proč se registrovat?

Je přirozené, že pokud již několik let provázíš své dítě na cestě životem a jeho cesta je lemovaná výzvami, ať už jsou komunikační, zdravotní, fyzické nebo mentální, zesiluje se v tobě pocit ochrany, který cítíš ve vztahu ke svému dítěti. Je pro tebe těžké odpoutání. I když víš, že bys ho potřebovala ty i tvé dítě. 

Může být pro tebe také těžké věřit společnosti, která má o tvé dítě pečovat a mít v sobě důvěru, že o tvé dítě bude dobře postaráno. Tyto pocity mají hluboké kořeny. A je v pořádku to takto cítit. 

Současně s tím se ale zeslabuje pocit důvěry v dítě a odvaha ho uvolnit. Mění se způsob, jakým na dítě nahlížíš a to ovlivňuje hladinu strachu, kterou prožíváš.

Vše je v pořádku a přirozené.

A pokud si přeješ, aby si v sobě cítila klid a uvolnění a své dítě nechala volně kráčet směrem, který potřebuje, registruj se do minikurzu Jak ovládnout strach z nástupu dítěte do školy. 

Koučovací videa zaměřená na tělo a mysl tě povedou 

 • Poznání způsobu myšlení, který doprovází strach
  Dozvíš se, jak strach a úzkost mění tvé myšlení. Názorně ti ukáži, že není těžké to změnit, jen musíš vědět jak a na co se soustředit.
 • Procítění si, co dělá strach ve tvém těle a uvolnění těla
  Skrze prožitek poznáš, že strach sídlí také ve tvém těle a že právě skrze tělo můžeš svůj strach velmi rychle a pozitivně ovlivnit.
 • Obhajoba dítěte a nalezení důvěry
  Půjdeme strachu naproti. Naučíš se před ním neutíkat, a argumentovat. Najdeš sílu své mysli, a především svého rozumu, který využiješ k tomu, aby si obhájila své dítě.
 • Hluboká relaxace pro tvé tělo, která vše předchozí zesílí a bude tě provázet v prvních dnech školy
  Tato nahrávka je utvořena speciálně pro tebe. Naváže na předchozí kroky, které si projdeš a ty s ní budeš moci pracovat, aby si sama sebe posilovala

V minikurzu ode mě dostaneš 3 koučovací bodyterapeutická videa, ve kterých tě celým tématem provedu. Tato videa ti zašlu s odstupem 3 dnů, aby si měla čas si vše v klidu projít a prožít. Délka videa je 15 minut. A bude na ně navazovat jednoduché mentální nebo fyzické cvičení. 

 

Na závěr dostaneš Meditaci na cestu, která je zdarma. Ta tě bude provázet v ukotvení naučeného a bude v tobě zesilovat prožitek síly a důvěry v dítě. 

Bezpečí v tobě ucítí dítě v sobě. 

Kdo minikurzem provází?

Martina Kolmanová

celostní terapeutka řeči a komunikace, koučka a yogínka

Se svými třemi dětmi jsem zažila opakovaně nástup do první třídy, v zahraničí bez znalosti místního jazyka, a poté ještě 2x změnu školy. Začínali jsme tedy v novém prostředí vícekrát a to s dětmi, které mají neurovývojové potíže.

Jako rodiče jsme v sobě potřebovali uchopit svůj strach a obavy, zda to děti zvládnou a zda to také zvládneme my sami. Podařilo. Každá další zkušenost pro nás byla posílením důvěry v děti a jejich životní cestu. Ukázalo se, že to, jak to zvládáme my jako rodiče má vliv na to, jak celou situaci zvládají děti. 

Ukázalo se také, že strach, který máme my, děti nemají. A že je důležité oddělit sebe od dítěte. Tím vším tě budu v programu provázet, aby si v sobě utvořila podporující prostředí pro tvé dítě, aby jeho nástup do školy proběhl v lehkosti, radosti a jeho tělo mohlo naplnit svůj maximální potenciál. 

Do minikurzu můžeš přizvat svého partnera.

Co získáš? 

 • 3 x body terapeutické koučovací video na téma strach
 • 1 x meditaci zdarma k uvolnění strachu a k relaxaci
 • přístup do facebookové skupiny a možnost sdílení a podpory
 • odborné vedení od celostní terapeutky Martina Kolmanové

toto vše je pro tebe zcela zdarma

Jsi připravená jít svému strachu naproti?

Těším se na tebe

Zadejte svůj e-mail a zajistěte si místo

v minikurzu ZDARMA

Do minikurzu se registrovalo již 0 lidí