Pracujeme na novém vydání e-booku s nutriční specialistkou Veronikou Hanzlíkovou

E-book bude vydán pod jiným názvem a s obsahem doplněným o metodu Baby Led Weaning.

Tento e-book vás provede postupným přechodem dítěte na tuhou stravu. Správným zpracováním potravy podpoříte správnou funkci svalů mluvidel a čelistI, a tím vytvoříte kvalitní základy pro vývoj výslovnosti. 

PRVNÍ PŘÍKRMY Z POHLEDU LOGOPEDIE

se lžičkou nebo bez 

Kompletní průvodce pro rodiče novorozenců a kojenců, který vám pomůže s láskou a dostatečnými informaceni zvládnout přechod na tuhou stravu dítěte a ještě podpořit správný vývoj mluvidel a vývoj řeči, obohacený o přístup nutriční specialistky. 

 

Z POHLEDU LOGOPEDIE

Vysvětlím vám, jaká jsou pozitiva metody Baby Led Weaning, stejně jako, co už je pouhý marketing :). A podpořím vás také v nácviku jedení ze lžičky, protože i to přínáší do života dítěte svoje výhody.  Ukážeme si, jak správně dítě ze lžičky jí a jak se vyhnout chybám. Naučím vás zkombinovat obě tyto metody, protože obě mají svoje výhody.

Získáte informace, které vám osvětlí, jak přechod na tuhou stravu, stejně jako správné zpracování potravy ovlivňuje kvalitu a vývoj výslovnosti. 

 

Z POHLEDU VÝŽIVY

Od Veroniky, nutriční specialistky, se dozvíte, jak kvalita potravin ovlivňuje zdraví dítěte. Jaké potraviny jsou v daném věku pro dítě prospěšné a proč a jak snadno a rychle připravit první přikrm. Stejně jako získáte sadu prvních receptů pro vaše dítě. 

Stejně tak se v e-booku dozvíte, jaké schopnosti potřebuje zvládnout ruka dítěte, aby mohla uchopit potravinu, udržet ji a dopravit k ústům. Spojíme tedy vývoj motoriky, řeči, první příkrmy i výživu dítěte do jednoho smysluplného celku. 

Více o Veronice čtěte zde.

Pokud si přejete vědět o spuštění prodeje, zadejte svůj e-mail do formuláře níže.