"Your child follows

the language of your heart."

Martina Kolmanová

 

CELOSTNÍ TERAPIE ŘEČI A KOMUNIKACE

 

celostní terapeutka řeči a komunikace, klinická logopedka, autorka principů celostní komunikace,

koučka a jogínka, HANDLE terapeutka

 

Mým darem je léčivé sdílení a otevírání hlubokých prožitků ukrytých za slovy. Jako celostní terapeutka doprovázím rodiče k pochopení vztahu osobních prožitků, emocí i řeči těla s potížemi dítěte a vedu je k nalezení  harmonie a lásky.

Nabízím pouze celostně vedenou péči pro dítě a rodiče. Jelikož vnímám, že porucha řeči dítěte ovlivňuje celý vnitřní systém rodiny a je také skrze tento systém utvářena a posilována.  

Pokud cítíte, že porucha řeči a komunikační potíže tu nejsou náhodou, a toužíte nahlédnout do hlubších vrstev a najít poselství poruchy přímo pro vás a vaše dítě, pak je celostní přístup přímo pro vás.

 

Cítím souvislosti, které jsou schované pod povrchem poruchy řeči ve vašem rodinném příběhu. Dokáži je citlivě vytáhnout na povrch do vědomí rodiče tak, aby došlo k PROPOJENÍ. Rodiče se sebou samým a s dítětem.

 A léčení rodinného příběhu mohlo začít. 

Martina Kolmanová 

Meditace

Laskavá komunikace 

Řeč dítěte je utvářena skrze tvá slova. A tvá slova jsou utvářena skrze tvé emoce. Tvé emoce jsou zdrojem tvé spokojenosti, klidu a radosti, kterou potřebuje tvé dítě proto, aby se jeho řeč mohla v bezpečí rozvíjet. 

 

A právě proto na tvých slovech záleží. 

 

Meditace ti pomůže uvolnit laskavá slova z tvého srdce,

která pak snadno předáš tvému dítěti a otevřeš brány k jeho slovům. 

zdarma ke stažení

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí